Nowy kontrakt Martina Cakajika

06.06.2019 15:44

Słowak będzie kontynuował karierę w TAURON KH GKS-ie Katowice.

39-letni obrońca przedłużył kontrakt o kolejny rok. Martin Cakajik to drugi Słowak, obok Dusana Devecki, w składzie TAURON KH GKS-u Katowice na nadchodzący sezon. Jego doświadczenie i umiejętności były niezwykle cenne w ostatnich dwóch sezonach, które spędził w Katowicach. W 52 meczach sezonu 2018/2019 Polskiej Hokej Ligi Cakajik rozdał swoim kolegom aż 31 asyst, a do tego dołożył 9 goli.  

- To będzie dla Martina trzeci rok w GKS-ie. Posiada ogromne doświadczenie. Swoim przykładem stanowi dla młodych zawodników wzór do naśladowania na lodzie, jak i poza nim. Jego zaangażowanie, przygotowanie do treningów i meczów odzwierciedla ogromny profesjonalizm. W każdym spotkaniu daje z siebie sto procent i często wykonuje te najtrudniejsze zadania, które niekoniecznie widać gołym okiem. Cieszymy się, że zostaje z nami - mówi Wojciech Tkacz, dyrektor sportowy TAUON KH GKS-u. 

Dodajmy, że z drużyną trenują obecnie przebywający na testach Marcin Wiśniewski, który poprzedni sezon spędził w KH Enerdze Toruń oraz wychowanek Polonii Bytom - Łukasz Dybaś. 

Oficjalny partner Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga