Mobilizacja przed play-off!

08.02.2022 11:12

Zbliżają się dwa ostatnie spotkania domowe GKS-u Katowice w rundzie zasadniczej sezonu 2021/2022 Polskiej Hokej Ligi. Bilety już w sprzedaży! Ostatni mecz hokejowej GieKSy w "Satelicie" przed play-offami zobaczysz za jedyne 10 złotych.

We wtorek 15 lutego 2022 r. o godzinie 18:30 GKS Katowice rozegra domowe spotkanie z Re-Plast Unią Oświęcim. Ten mecz będzie miał kluczowe znaczenie w walce o pierwsze miejsce w tabeli po fazie zasadniczej Polskiej Hokej Ligi. Natomiast w piątek 18 lutego 2022 r. (godz. 18:30) hokeiści GieKSy podejmą w "Satelicie" Ciarko STS Sanok w ostatnim starciu domowym przed startem rundy play-off. Wszystkie bilety na ten mecz, poza wejściówkami VIP, będą kosztowały 10 złotych! Wypełnijmy "Satelitę" i ponieśmy dopingiem naszą drużynę!

Bilety na oba spotkania można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8.

Przypominamy, że zgodnie z aktualnymi przepisami obiekt jest ogólnodostępny w 30 proc. swojej pojemności. Pozostała część miejsc dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Zachęcamy, aby posiadacze biletów oznaczonych „certyfikat COVID” posiadali ze sobą certyfikat lub zaświadczenie o szczepieniu w celu dobrowolnego okazania na wydarzeniu. Szczegółowe informacje o wszystkich typach biletów TUTAJ. W dniu meczu w kasie lodowiska działa specjalny punkt wsparcia sprzedaży internetowej.

Lodowisko otwieramy na godzinę przed początkiem spotkania. W trosce o Waszą wygodę i zdrowie apelujemy o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt i kierowanie się wszystkimi obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

Tagi:
PHL
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy