Mikołaj Łopuski nadal w GieKSie

23.06.2020 09:26

Swój czwarty sezon w barwach GKS-u Katowice rozegra napastnik Mikołaj Łopuski, który związał się z naszym Klubem rocznym kontraktem.

Poznaliśmy nazwisko ósmego napastnika zakontraktowanego przez GKS Katowice na sezon 2020/2021 Polskiej Hokej Ligi. Mowa o cenionym przez kibiców GieKSy Mikołaju Łopuskim, jednym z głównych autorów największych sukcesów naszego Klubu w ostatnich latach. Hokejowa GieKSa z "Łopuchem" w składzie sięgała po srebro i brąz mistrzostw Polski, a także po trzecie miejsce w Pucharze Kontynentalnym. Łopuski przez większość sezonu 2019/2020 dochodził do zdrowia po kontuzji kolana i zabiegu artroskopii; 34-letni napastnik zdążył wrócić do gry na ostatnie mecze sezonu i zdobyć bramkę w piątym meczu (5:1) ćwierćfinałowym z Podhalem Nowy Targ. 

- Mikołaj ma za sobą sezon spędzony przede wszystkim na powrocie do zdrowia i było to dla niego na pewno duże rozczarowanie. Obecnie jest gotowy do gry i w pełni zmobilizowany, a nam z kolei bardzo się przyda jego doświadczenie oraz umiejętności strzeleckie - powiedział dyrektor sportowy sekcji Roch Bogłowski.

Życzymy Mikołajowi udanego sezonu!

 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy