Mikołaj Łopuski na kolejny rok z GieKSą

15.05.2019 18:23

Doświadczony hokeista pomoże TAURON KH GKS-owi Katowice również w kolejnym sezonie!

34-letni napastnik uzgodnił warunki rocznego kontraktu. Mikołaj Łopuski to wielokrotny reprezentant Polski oraz mistrz kraju z sezonu 2014/2015. Jego doświadczenie i umiejętności były kluczowe dla sukcesów TAURON KH GKS-u zarówno w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi, jak i w Pucharze Kontynentalnym. W 37 meczach poprzedniego sezonu Łopuski strzelił 22 bramki i rozdał 13 asyst. 

- Cieszymy się, że Mikołaj zostaje z nami. Potrzebujemy w zespole zawodnika z takim doświadczeniem i zawodnika, który zawsze stawia drużynę na pierwszym miejscu. W poprzednim sezonie pokazał, że nie ważne są sukcesy indywidualne, a dobro zespołu. Jego gra na bandach i przed bramką są elementami, które go wyróżniają i stanowią konkretną przewagę - mówi Wojciech Tkacz, dyrektor sportowy TAURON KH GKS-u Katowice. 

- Bardzo dobrze czuję się w Katowicach. Spędziłem tutaj dwa ostatnie sezony i nie mogę na nic narzekać. Chcę być dalej częścią tego projektu, chcę dalej budować drużynę i być częścią otoczenia GieKSy. Po ostatnim sezonie pozostał niedosyt. Nowe rozgrywki przyniosą nowe wyzwania i wierzę, że jako drużyna będziemy na nie gotowi. Mamy wspaniałych kibiców i chcemy im dać jeszcze więcej radości z naszej gry - mówi Mikołaj Łopuski. 

Oficjalny partner Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga