Michał Kieler zawodnikiem GieKSy

03.07.2018 10:43

22-letni bramkarz podpisał kontrakt z TAURON KH GKS-em Katowice.

Michał Kieler to jeden z najbardziej utalentowanych bramkarzy młodego pokolenia w Polsce. Jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Swoje pierwsze kroki w seniorskim hokeju stawiał w Zagłębiu Sosnowiec. Następnie reprezentowały barwy MH Automatyki Gdańsk i PGE Orlika Opole. W barwach opolskiej drużyny rozegrał w poprzednim sezonie 23 spotkania i był mocnym punktem swojego zespołu. Miło nam poinformować, że Michał Kieler w sezonie 2018/19 będzie bronił barw TAURON KH GKS-u Katowice.

- Mam wielkie nadzieje związane z katowickim klubem. Chcę się rozwijać i poprawiać swoje umiejętności, piąć się w górę. Liczę na sukcesy drużynowe i indywidualne. TAURON KH GKS to mój czwarty klub w Polskiej Hokej Lidze i mam nadzieję, że zostanę w nim jak najdłużej - powiedział Michał Kieler po podpisaniu kontraktu z GieKSą.

Przypomnijmy, że wcześniej do drużyny dołączyli Damian Tomasik oraz Maciej Urbanowicz, natomiast kontrakty przedłużyli Tomasz Skokan, Kamil Berggruen, Tomasz Malasiński, Patryk Wronka, Bartosz Fraszko, Marek Strzyżowski, Dusan Devecka, Oskar Krawczyk, Radosław Sawicki, Jakub Wanacki, Mikołaj Łopuski, Martin Cakajik, Jesse Rohtla oraz Michał i Maciej Rybakowie.

Oficjalny partner klubu
Tytularny sponsor klubu
Sponsor Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga