Metaltrade sponsorem meczu o brąz

05.04.2019 13:00

Przed TAURON KH GKS-em Katowice ostatni mecz w sezonie. Sponsorem trzeciego spotkania o brązowy medal Polskiej Hokej Ligi została firma Metaltrade.

Hokeiści TAURON KH GKS-u Katowice w czwartek wygrali 4:1 w Nowym Targu z TatrySki Podhalem. Tym samym doprowadzili do remisu 1:1 w rywalizacji o brązowy medal, która toczy się do dwóch wygranych. W sobotę obie drużyny spotkają się po raz ostatni - tym razem w „Satelicie”. Początek meczu o 16:00.

Miło nam poinformować, że sponsorem spotkania została firma Metaltrade.

Metaltrade to spółka z siedzibą w Warszawie, działająca w strukturach Kovintrade d.d.o. największego dystrybutora stali i surowców na rynku Słoweńskim, posiadającym przedstawicielstwa w 13 krajach Europy. Metaltrade sp. z o.o. na rynku polskim reprezentuje dwie słoweńskie huty stali: Metal Ravne d.o.o. oraz Store Steel d.o.o. Realizuje też długoterminowe kontrakty na dostawy metali dla producentów akumulatorów oraz ocynkowni. 16-letnia obecność na rynku polskim zaowocowała zaufaniem ze strony polskich hut stali oraz odlewni czego wynikiem jest realizacja dostaw żelazostopów.

Więcej informacji na stronie www.metaltrade.pl

Oficjalny partner klubu
Tytularny sponsor klubu
Sponsor Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga