Metaltrade sponsorem meczu o brąz

05.04.2019 13:00

Przed TAURON KH GKS-em Katowice ostatni mecz w sezonie. Sponsorem trzeciego spotkania o brązowy medal Polskiej Hokej Ligi została firma Metaltrade.

Hokeiści TAURON KH GKS-u Katowice w czwartek wygrali 4:1 w Nowym Targu z TatrySki Podhalem. Tym samym doprowadzili do remisu 1:1 w rywalizacji o brązowy medal, która toczy się do dwóch wygranych. W sobotę obie drużyny spotkają się po raz ostatni - tym razem w „Satelicie”. Początek meczu o 16:00.

Miło nam poinformować, że sponsorem spotkania została firma Metaltrade.

Metaltrade to spółka z siedzibą w Warszawie, działająca w strukturach Kovintrade d.d.o. największego dystrybutora stali i surowców na rynku Słoweńskim, posiadającym przedstawicielstwa w 13 krajach Europy. Metaltrade sp. z o.o. na rynku polskim reprezentuje dwie słoweńskie huty stali: Metal Ravne d.o.o. oraz Store Steel d.o.o. Realizuje też długoterminowe kontrakty na dostawy metali dla producentów akumulatorów oraz ocynkowni. 16-letnia obecność na rynku polskim zaowocowała zaufaniem ze strony polskich hut stali oraz odlewni czego wynikiem jest realizacja dostaw żelazostopów.

Więcej informacji na stronie www.metaltrade.pl

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy