Jatomi Fitness partnerem GieKSy

28.06.2017 10:39

Hokeiści TAURON KH GKS Katowice zostali włączeni do programu Jatomi Champions.

TAURON KH GKS powalczy w nadchodzącym sezonie o najwyższe cele. Aby odpowiednio przygotować się do tego wyzwania pod kątem wytrzymałościowym i kondycyjnym, zawodnicy drużyny zostali włączeni do nowego programu sieci Jatomi Fitness, która wspiera młodych sportowców i medalistów olimpijskich. To lider rynku fitness w Polsce, z 37 punktami na mapie kraju, zlokalizowanymi głównie w nowoczesnych galeriach handlowych.

W ramach pionierskiej akcji specjalnej pod nazwą „Jatomi Champions” zawodnicy TAURON KH GKS Katowice otrzymali nieograniczony dostęp do wszystkich polskich klubów tej sieci, z pełnym wsparciem i zapleczem treningowym lokalnego klubu Jatomi Fitness w Galerii Silesia. Dzięki temu przed wkroczeniem na lodowisko mogą sprawdzić się na specjalistycznych sprzętach najnowszej generacji, zadbać o poszczególne partie ciała w dostępnych tylko w Jatomi strefach Performance Lab oraz pod okiem trenerów kadry szkoleniowej najbardziej optymalnie wykorzystywać zróżnicowane maszyny siłowe i kardio. To szczególna okazja do ścisłego partnerstwa na wielu polach, gdyż współpraca z Jatomi Fitness ma charakter długofalowy.  

- Bardzo cieszę się, że udało się nawiązać współpracę z Jatomi Fitness. Dzięki temu nasze przygotowania będą przebiegać w naprawdę profesjonalnych warunkach, pod okiem świetnych specjalistów i nowoczesnego sprzętu. To wartość nieoceniona, która mam nadzieje zaprocentuje bardzo dobrymi wynikami w zbliżającym się sezonie - powiedział Bartłomiej Kowalski, menedżer ds. marketingu i sprzedaży.

Tytularny sponsor klubu
Oficjalny partner klubu
Sponsor klubu
Partner klubu