GKS Tychy - TAURON KH GKS Katowice [ZAPOWIEDŹ]

18.11.2017 13:44

Autor: JB

W meczu 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi TAURON KH GKS Katowice zagra w Tychach z GKS-em. Początek niedzielnego meczu o 17.00.

Rozgrywki PHL po przerwie reprezentacyjnej znów przyspieszają. W piątek zespoły hokejowej ekstraklasy rozegrały 19. kolejkę spotkań, a już w niedzielę czas na następne pojedynki. Po wielkim zwycięstwie w "Satelicie" i pokonaniu mistrza Polski z Krakowa 3:0, tym razem TAURON KH GKS Katowice zmierzy się z wicemistrzem kraju - GKS-em Tychy na jego terenie.

Zespół Toma Coolena kontynuuje zwycięską passę. Katowiczanie wygrali pięć spotkań z rzędu i umocnili się na czwartym miejscu w tabeli. Co najważniejsze, mają już dziewięć punktów przewagi nad piątym TatrySki Podhalem Nowy Targ. To oznacza, że na trzy kolejki przed końcem drugiej rundy GieKSa jest już niemal pewna występu w turnieju finałowym Pucharu Polski. Aby postawić kropkę nad "i" trójkolorowi w trzech najbliższych meczach muszą zdobyć jeden punkt.

Okazja do zdobyczy punktowej będzie w niedzielę w Tychach. W Hokejowych Derbach Śląska TAURON KH GKS zmierzy się z miejscowym GKS-em. Przed naszymi zawodnikami wyjątkowo trudne zadanie, ale jak pokazał piątkowy mecz z Comarch Cracovią nasi zawodnicy są niezwykle waleczni i mogą pokonać najlepsze drużyny w naszym kraju. Katowiczanie chcą się także zrewanżować rywalom za porażkę w pierwszej rundzie. Po zaciętym spotkaniu ze zwycięstwa w "Satelicie" cieszyli się tyszanie, którzy wygrali 4:2.

Początek niedzielnego spotkania o 17.00. Zachęcamy do śledzenia relacji na naszej stronie internetowej.

Tagi:
PHL
Tytularny sponsor klubu
Oficjalny partner klubu
Sponsor klubu
Partner klubu