Dodatkowe bilety na mecz z Cracovią!

15.03.2019 13:17

Informujemy, że do sprzedaży trafi pula 100 biletów na niedzielny mecz półfinału Polskiej Hokej Ligi z Comarch Cracovią.

TAURON KH GKS-u Katowice walczy o awans do finału Polskiej Hokej Ligi. Po dwóch spotkaniach wicemistrzowie Polski przegrywają z Comarch Cracovią 0:2, ale - jak zapewniają - nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, a ich celem nadal jest awans do ścisłego finału i walka o mistrzostwo.

Trzeci mecz pomiędzy TAURON KH GKS-em Katowice a Comarch Cracovią zostanie rozegrany w niedzielę 17 marca o godzinie 18:30 w „Satelicie”.

Dla wszystkich kibiców, którzy nie zdołali zakupić karnetów na play-off mamy wielką niespodziankę - do sprzedaży trafi pula 100 biletów na niedzielny mecz z Cracovią, a w przyszłości na pozostałe spotkania play-off!

Od początku roku Klub prowadził działania mające na celu powiększenie dozwolonej liczby uczestników imprezy masowej w „Satelicie”. Po uzyskaniu wszystkich potrzebnych zgód i zezwoleń cel został osiągnięty.

Sprzedaż biletów na niedzielny mecz rozpocznie się w piątek o 14:00 i będzie prowadzona WYŁĄCZNIE w sklepie Blaszok (ul. Św. Stanisława 8). Wejściówki, które nie zostaną sprzedane w sklepie trafią do kasy i będzie można zakupić je w dniu meczu od 15:30.

Ceny biletów na półfinał PHL wynoszą: 17 zł (normalny), 12 zł (ulgowy) i 27 zł (rodzinny). W dniu meczu bilety droższe o 3 zł. Przypominamy, że jedynym nośnikiem biletów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA.

INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY SPRZEDANE! NIE BĘDZIE ZATEM PROWADZONA ICH SPRZEDAŻ W KASIE "SATELITY".

Tagi:
PHL
Oficjalny partner klubu
Tytularny sponsor klubu
Sponsor Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga