Do Opola po zwycięstwo [ZAPOWIEDŹ]

08.01.2018 16:11

W zaległej 25. kolejce spotkań Polskiej Hokej Ligi TAURON KH GKS Katowice powalczy o punkty z PGE Orlikiem.

Początek 2018 roku jest niezwykle intensywny dla naszych hokeistów. Zespół Toma Coolena ma już za sobą wyjazdowe zwycięstwa z Anteo Naprzodem Janów (3:2) i MH Automatyką Gdańsk (5:1). We wtorek 9 stycznia GieKSę czeka kolejny mecz na tafli przeciwnika, tym razem w Opolu.

W tym sezonie potyczki pomiędzy TAURON KH GKS-em a PGE Orlikiem były niezwykle zacięte. Na inaugurację sezonu obie drużyny zmierzyły się w Opolu. Ze zwycięstwa 4:3 cieszył się nasz zespół, ale dopiero po serii rzutów karnych. W rewanżowym spotkaniu lepsi okazali się rywale, którzy wygrali w "Satelicie" 5:4, tym razem po dogrywce. Wiele wskazuje na to, iż wtorkowy mecz będzie równie zacięty.

Opolanie rozpoczęli 2018 rok od niewielkiej porażki w Tychach (1:2), a w ostatnią niedzielę rozbili na swoim lodowisku TMH Polonię Bytom 5:1 i z pewnością będą chcieli pokusić się o kolejne zwycięstwo. W tabeli obie drużyny dzieli jednak spory dystans. TAURON KH GKS Katowice z 53 punktami zajmuje trzecie miejsce w tabeli. PGE Orlik zgromadził o 20 "oczek" mniej i plasuje się na ósmej lokacie.

Początek wtorkowego meczu w Opolu o 18.30.

Tagi:
PHL
Tytularny sponsor klubu
Oficjalny partner klubu
Sponsor klubu
Partner klubu