Bartosz Fraszko ponownie w GKS-ie Katowice

17.06.2020 09:14

W składzie hokejowej drużyny GKS-u Katowice zobaczymy ponownie Bartosza Fraszkę, wracającego do naszego Klubu po rocznej przerwie.

Były gracz GKS-u Katowice w latach 2017-2019 dołączy do drużyny Piotra Sarnika na sezon 2020/2021. Bartosz Fraszko spędził ostatni rok w swoim rodzinnym mieście Toruniu, gdzie w barwach KH Energii zdobył 17 bramek i zanotował 27 asyst. W Fraszką w składzie nasz Klub sięgał po srebro (2018) i brąz (2019) mistrzostw Polski, a także po trzecie miejsce w Pucharze Kontynentalnym z 2019 roku.

Przypomnijmy, że do tej pory umowy z GKS-em Katowice na kolejny sezon Polskiej Hokej Ligi podpisali także także Grzegorz Pasiut, Patryk Wajda, Oskar Krawczyk, Patryk Krężołek, Mateusz Michalski, Filip Starzyński oraz Łotysz Janis Andersons. - Katowickim kibicom chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać Bartka, który miał bardzo udane dwa sezony w GieKSie. Jest to zawodnik bardzo ofensywny, potrafiący nie tylko zakończyć akcję golem, ale i wypracować sytuację dla kolegów. Mamy nadzieje, że nadchodzący sezon będzie dla niego równie udany jak ubiegły w barwach drużyny z Torunia - powiedział dyrektor sportowy sekcji Roch Bogłowski

Witamy Bartosza ponownie i życzymy mu powodzenia!Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy