Niestety, nie udało się wykorzystać przewagi. Ostatnie cztery minuty spotkania.

Mocny strzał Jesse Rohtli, ale broni Fikrt.

Gramy w pełnym zestawieniu. Do końca meczu pozostało raptem osiem minut.

Janne Laakkonen opuścił już ławkę kar. Przetrwaliśmy szturm Unii.

Kara dla Martina Cakajika. Przez 35 sekund gramy w podwójnym osłabieniu.

Kara dla Laakkonena.

Groźny strzał Mikołaja Łopuskiego, ale Fikrt paruje krążek.

Zamknęliśmy rywali w tercji obronnej, ale ciągle nie ma trzeciego gola dla GieKSy.

Koniec kary Starzyńskiego. Gramy w pełnym zestawieniu.

Rywale strzelili bramkę, ale sędziowie po wideoweryfikacji jej nie uznali.

Kara dla Filipa Starzyńskiego za przetrzymywanie.

Szturm GieKSy od pierwszego gwizdka. Chcemy jak najszybciej zdobyć kontaktową bramkę.

Zaczynamy trzecią tercję.

Koniec drugiej tercji.

Kolejny gol dla gospodarzy. Zasłonięty Kevin Lindskoug wpuszcza krążek to bramki.

Patryk Wronka "czarował" pod bramką Unii, ale nie udało się oddać celnego strzału.

Znowu przejęliśmy inicjatywę, ale brakuje nieco szczęścia pod bramką rywali.

Strzał Marka Strzyżowskiego minimalnie niecelny.

Chcieliśmy zaskoczyć bramkarza rywali, ale Fikrt wyczuł intencje Tomasza Malasińskiego.

Gramy w pełnym zestawieniu.

Strzał Olega Jaszyna w słupek!

Jesse Rohtla na ławce kar. Po raz pierwszy będziemy grać w osłabieniu.

Bartosz Fraszko sam na sam z Fikrtem, ale górą bramkarz Unii.

Dużo emocji na tafli. Gospodarze znów obejmują prowadzenie.

Tak jest! Wykorzystujemy przewagę! Grzegorz Pasiut po raz drugi w tym meczu doprowadza do remisu!

Kolejna kara Unii.

Strzał Radosława Sawickiego. Fikrt mrozi krążek.

Szansa Laakkonena, ale krążek ląduje tuż obok bramki.

Niestety. Kolejna kontra i kolejna bramka dla Unii.

To nie była udana gra w przewadze.

Minęlo kilka sekund gry i kolejna kara dla Unii.

Zaczynamy drugą tercję.

Koniec pierwszej tercji.

Tomasz Malasiński z najbliższej odległości trafia w słupek!

Gooool! Krążek po strzale Patryka Wronki trafia pod kij Grzegorza Psiuta, a ten pewnym strzałem doprowadza do remisu!

GieKSa utrzymuje się długo przy krążku i stale gości w tercji obronnej rywali. Brakuje jednak wykończenia akcji z naszej strony.

Oleg Jaszyn wykłada krążek Bartoszowi Fraszce, ale nasz napastnik nie zdołał celnie trafić w krążek.

NIe udało się. Unia w pełnym zestawieniu.

Nieprzepisowo zatrzymany Patryk Wronka. Kara dla Unii.

Rywale wykorzystują kontrę i obejmują prowadzenie.

Strzały Bartosza Fraszki i Ogela Jaszyna, ale krążek ciągle nie wpada do siatki.

Strzał Trandina, ale dobrze w defensywie spisuje się Grzegorz Pasiut.

Groźny atak Marka Strzyżowskiego, ale rywale w ostatniej chwili przerywają tor lotu krążka.

Gospodarze znów się obronili. choć GieKSa niemal nie opuszczała tercji rywali.

Kolejna kara dla Unii - za dużo zawodników na lodzie.

Z dystansu strzelał też Maris Jass, ale Fikrt broni. Unia w pełnym zestawieniu.

Szturm na bramkę Unii. Strzelali Jyrkkio i Tuhkanen, ale krążek nie wpadł do bramki.

Vehmanen wędruje na ławkę kar za atak kijem oburącz. Szansa dla GieKSy.

Mikołaj Łopuski już w 30 sekundzie oddał groźny strzał, jednak minimalnie niecelny.

Zaczynamy drugi mecz play-off!

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut.

• W składzie po dłuższej przerwie znalazł się za to Martin Cakajik!

• W dzisiejszym meczu nie wystąpi Jakub Wanacki.

• Pierwsze spotkanie zostało rozegrane w miniony piątek w "Satelicie" i zakończyło się wygraną GieKSy 8:3.

• Przed nami drugi mecz ćwierćfinału play-off Polskiej Hokej Ligi z Unią Oświęcim.