4-3
(1:1, 1:0, 2:2)

LOTOS PKH Gdańsk

GKS Katowice: Grajewski (Kostur) - Olearczyk, Rąpała, Strzyżowski, Sikora, Biały - Porejs, Krawczyk, Troszyn, Nahunko, Bogdziul - Barlock, Musioł, Łymański, Majoch, Lorek oraz Peca, Jaworski, Bielec.

LOTOS PKH Gdańsk: Kielcer (Witkowski) - Kantor, Josepher, Skutchan, Polodna, Steber - Wsół, Wachowski, Nasca, Kastel-Dahl, Pesta - Dolny, Lehman, Strużyk, Rompkowski, Marzec - Wrycza, Nowak, Szczerbakow, Różycki, Gościński

Spotkanie z MH Automatyką Gdańsk było pierwszym domowym meczem GieKSy w tym roku. Pierwotnie mecz miał odbyć się w niedzielę, ale musiał zostać przełożony ze względu na epidemię grypy w naszym zespole.

We wtorek w Satelicie można było grać już bez przeszkód. Początek spotkania był wręcz wymarzony dla TAURON KH GKS-u, bo już pierwsza akcja przyniosła gola. Jego autorem był Jarosław Lorek, który popisał się świetnym uderzeniem.

Goście mieli być prawo oszołomieni takim obrotem spraw, ale szybko okazało się, że do Katowic nie przyjechali tylko po to, by tracić gole. Wyrównująca bramka padła w dość niecodziennych okolicznościach. Pewnie spisujący się dotąd Władysław Grajewski popełnił błąd i wyłożył krążek rywalowi. Krzysztof Kantor skrzętnie z tego skorzystał.

Nasz bramkarz zrehabilitował się w trakcie drugiej tercji, gdy zatrzymał uderzenie wykonującego rzut karny Szymona Marca. Po chwili gola dla naszego zespołu zdobył Władysław Troszyn i to GieKSa znów była bliżej wygranej.

Ostatnia część przyniosła niesamowitą ilość emocji. Po golach Dominka Nahunko dla GieKSy i Jana Stebera dla Automatyki wynik wciąż był na styku. Goście doprowadzili do wyrównania w ostatniej minucie i dogrywka wydawała się pewna. Na kilka sekund przed końcem meczu wygraną zapewnił jednak Jewhen Łymański.

Kolejny mecz TAURON KH GKS-u już w piątek. Tego dnia podejmiemy SMS PZHL U20 Sosnowiec. Bilety na to spotkanie kosztują tylko 1 zł!

• Na kolejny mecz zapraszamy już w piątek. Bilety na spotkanie z SMS tylko za 1 zł!

Kara dla Pesty. Warto to wykorzystać!

Obroniliśmy się w osłabieniu i teraz - dla odmiany - gramy w przewadze. Kara dla Dolnego

Zaczyna się robić nerwowo w Satelicie. Do końca meczu pozostało niewiele czasu, a oba zespoły wciąż liczą na punkty.. Kara dla Pecy

Niecelny strzał Łymańskiego

Kantor na ławce kar. Kwadrans do końca meczu

Gol dla gości, którzy wykorzystują grę w przewadze. Bramkę zdobywa Jan Steber

Kara dla Majocha

Trzeci gol dla GieKSy. Bramkę zdobywa Dominik Nahunko

• Już za tydzień wielkie siatkarskie emocje w Spodku. Zapraszamy!

Początek trzeciej tercji

Koniec drugiej tercji. Gra nam się specjalnie nie układała w ostatnich minutach, ale najważniejsze, że prowadzimy

Kary dla Strzyżowskiego i Josephera

Gooool dla GieKSy! Bramkę zdobywa niezawodny Władysław Troszyn

Pesta strzela z metra! Grajewski broni! Kibicom się nie podoba późniejszy atak na naszego bramkarza