• Franssila (52)
2-1

• Wronka (50)

GKS Katowice: Simboch (Miarka) - Franssila, Krawczyk, Rohtla, Fraszko, Łopuski - Wajda, Andersons, Pasiut, Krężołek, Stoklasa - Kruczek, Cunik, Paszek, Wanat, Michalski - Zieliński, Ciepielewski, Skrodziuk, Mularczyk, Adamus.

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) - Novajovsky, Havlik, Wronka, Rzeszutko, Jean - Kotlorz, Bizacki, Kogut, Galant, Marzec - Seed, Kasperek, Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Ciura, Pociecha, Krzyżek, Ubowski, Gościński.

W pierwszym meczu kontrolnym GKS Katowice pokonał na Jantorze GKS Tychy 2:1. Bramki dla naszej drużyny strzelali w drugiej tercji Bartosz Fraszko, a w trzeciej ponownie prowadzenie dał nam Miika Franssila. Gol Fina był odpowiedzią na trafienie Patryka Wronki, który w 50. minucie doprowdził do wyrównania. Spotkanie odbyło się bez udziału publiczności ze względów bezpieczeństwa.

Przed katowiczanami kolejna część przygotowań do sezonu 2020/2021 Polskiej Hokej Ligi. Kolejny sparing planowo gracze trenera Piotra Sarnika rozegrają 18 sierpnia z Zagłębiem Sosnowiec. O ewentualnych zmianach w terminarzu będziemy informować na bieżąco.