• Kolusz (8)
  • Tomasik (6)

GKS Katowice: Kosowski (Studziński) - Wanacki, Cakajik, Strzyżowski, Rothla, Łopuski - Devecka, Martinka, Malasiński, Fraszko, Themar - Rąpała, Grof, Majoch, Sawicki, Dalidovich- Nahunko, Nowak, Krawczyk.

TAURON Podhale Nowy Targ: Odrobny (Kapica) - Jaskiewicz, Tomasik, Kolusz, Zapała, Kondrashov - Sulka, Samarin, Gruszka, Ogorodnikov, Bezais - Kapica, Pichnarcik, Michalski, Neupauer, Różański - Wsół, Mrugała, Michalski, Siuty, Svitac.

W niedzielę na naszą drużynę ponownie czekała ekipa z Nowego Targu. Równy tydzień temu grając na ich terenie ponieśliśmy porażkę, zatem niedzielna potyczka z Podhalem była okazją na szybki rewanż.

W pierwszej tercji oglądaliśmy sporo akcji, czego konsekwencją były cztery bramki. Mimo tego, że to GieKSa pierwsza wyszła na prowadzenie, to zespół gości dość szybko odpowiedział dwoma trafieniami. Długo jednak ten wynik się nie utrzymał bo dwie minuty później swoje drugie trafienie dołożył Dusan Devecka.

Kolejna odsłona to kolejne emocje, dużo spięć i okazji dla obydwóch zespołów. Ostatecznie to naszej drużynie udało się zdobyć bramkę po ładnej akcji zwieńczonej strzałem Mikołaja Łopuskiego.

W ostatniej tercji mieliśmy okazję obserwować dominację naszego zespołu. Sporo kar dla drużyny gości było powodem kolejnych bramek dla GieKSy. Udało nam się tym samym w efektowny sposób zrewanżować za ostatnią porażkę w Nowym - Targu oraz odskoczyć Podhalanom w tabeli o kolejne trzy punkty.

Koniec meczu. Wygrywamy z Podhalem 5:2!