• Wronka (56)
  • Themar (59)

Węglokoks Kraj Polonia Bytom: Landsman (Zdanowicz) - Cunik, Działo, Bordowski, Krzemień, Stoklasa- Falkenhagen, Turon, Salamon, Jaworski, Danieluk- Pastryk, Stępień, Kozłowski, Frączek, Kalinowski- Owczarek, Kłaczyński, Dybaś, Filip, Mularczyk

GKS Katowice: Kosowski (Studziński) - Wanacki, Cakajik, Malasiński, Rohtla, Strzyżowski – Grof, Martinka, Gruszka, Wronka, Łopuski - Rąpała, Nowak, Fraszko, Sawicki, Themar -Zieliński, Nahunko, Majoch, Krawczyk

Nasz zespół, mimo ostatnich 3 porażek, przystępował do meczu w Bytomiu w roli faworyta, ale jasne było, że o zwycięstwo nad Polonią nie będzie łatwo.

O tym, że będzie to ciężkie spotkanie przekonaliśmy się szybko. Gospodarze zdobyli gola już w 8. minucie. Nasz zespół nie załamał się tym obrotem sytuacji i w 15. minucie bramkę wyrównującą zdobył Martin Cakajik.4

Druga tercja rozpoczęła się znów od trafienia gospodarzy, których na prowadzenie wyprowadził były gracz naszego klubu Jakub Jaworski. To tylko podrażniło naszych hokeistów i zdobyli oni trzy bramki z rzędu. Na listę strzelców wpisał się Jakub Grof, a kolejne trafienia dołożyli Andrej Themar i Patryk Wronka.

Strzelecki festiwal kontynuowaliśmy po przerwie dokładając kolejne cztery bramki. Kolejno zdobywali je Grof, Krawczyk, Wronka i Themar. Polonię stać było tylko na zdobycie jednego gola, którego autorem był kolejny raz Jaworski. Zwycięstwo w Bytomiu 8:3 robi wrażenie. Cieszy, że po kilku meczach bez kompletu punktów udało się go wywieźć z ciężkiego terenu, jakim jest bytomska hala.

• Zapraszamy już dziś na spotkanie, które odbędzie się 15.10 w Spodku pomiędzy Tauron KH GKS-em Katowice, a TatrySki Podhalem Nowy Targ!

• 56:26 min

Obu zawodników nie zobaczymy już dzisiaj na lodzie gdyż otrzymali karę meczu!

• 56:26 min

A w Polonii karę otrzymał Stoklasa!

• 56:26 min

Na ławkę kar wędruje Marek Strzyżowski!

• 56:26 min

Mamy przerwę w grze spowodowaną bojką zawodników. Będą kary!

• 55:30 min

Tomek Malasiński do Patryka Wronki i mamy 2:7! Dominacja GieKSy!

• 52:51 min

Taaaaak! Kolejna bramka dla GieKSy! Majoch podaje do Krawczyka, a ten zdobywa bramkę dla naszego klubu!

• 49:28 min

Szybko to wykorzystujemy i mamy bramkę Grofa! Podawał Cakajik!

• 49:18 min

Kolejna kara dla gospodarzy!

• 49:04 min

Kara dla Polonii i to my gramy w przewadze!

Oba zespoły w pełnym zestawieniu!

Mecz robi się bardzo ostry!

Kolejna kara dla Tauron KH i gramy w podwójnym osłabieniu. Na ławce Majoch i Cakajik

• 43:52 min

Kara dla GKS-u Katowice

• 43:52 min

Kara dla gospodarzy.

Jak na razie bardzo mądrze rozgrywamy krążek. Polonia nie stwarza sobie groźnych sytuacji.

• 41:51 min

Kara dla Fraszki! Gramy w osłabieniu.

Rozpoczynamy trzecią tercję. Liczymy na kolejne bramki w wykonaniu naszego zespołu!

Koniec drugiej tercji! Brawa dla naszych hokeistów za 3 bramki! Oby tak dalej.

• 36:54 min

Coś niesamowitego!!! Grając w osłabieniu Patryk Wronka zdobywa bramkę i już jest 2:4 dla GieKSy!

Potrójne osłabienie GieKSy! Na ławce siedzą Rąpała, Malasiński i Krawczyk.

Nerwowa końcówka drugiej tercji. Łapiemy dużo niepotrzebnych kar.

• 34:01 min

Kolejna kara dla naszych hokeistów. Malasiński wędruje na ławkę kar.

• 32:39 min

Kara dla Rąpały.

• 31:05 min

Łopuski podaje do Themara, a ten potężnym strzałem wyprowadza GieKSe na prowadzenie!

• 28:12 min

Themar podaje do Grofa i mamy 2:2!

Bramka pada po indywidualnej akcji naszego byłego zawodnika.

• 25:22 min

Tracimy gola. Strzelcem bramki Jakub Jaworski.