• Martinka (21)
  • Wanacki (4)

Re-Plast Unia Oświęcim: Fikrt(Łazarz) - Vosatko, Kowalówka, Danecek, Kowalówka S., Riha - Iwaniak, Gabryś, Tabacek, Haas, Piotrowicz - Gębczyk, Saur, Paszek, Malicki, Wanat - Wojtarowicz, Krzak, Lacheta, Hatłas.

GKS Katowice: Kosowski(Studziński) - Wanacki, Cakajik, Malasiński, Rohtla, Strzyżowski - Grof, Martinka, Gruszka, Wronka, Łopuski - Rąpała, Nowak, Fraszko, Sawicki, Themar - Zieliński, Krawczyk, Nahunko, Majoch

W swoim drugim meczu w sezonie 2017/2018 TAURON KH GKS Katowice mierzył się na wyjeździe z Unią Oświęcim. Mecz planowany na godzinę 18 rozpoczął się z małym opóźnieniem, ale jak hokeiści wyjechali już na lód to na całego.

Od początku katowiczanie rzucili się na rywala, co przyniosło oczekiwany skutek w 4. minucie 33 sekundzie meczu. Świetnym podaniem popisał się Patryk Wronka, a krążek do bramki skierował Kuba Wanacki. Niestety niedługo później bramkę wyrównująca dla Unii Oświęcim zdobył Patryk Malicki.

Druga tercja znów rozpoczęła się od mocnego uderzenia naszych hokeistów, Na ponowne prowadzenie wyprowadził nas Lukas Martinka. To był początek strzeleckich popisów. Kolejne gole dokładali Andrej Themar (dwa) i Mikołaj Łopuski.

Na trzecią tercję nasi hokeiści wyjechali bardzo spokojnie. Pierwsze minuty gry w tej części spotkania to pełna kontrola i dominacja KH GKS-u. Z bardzo dobrej strony w tej części spotkania pokazał się Kamil Kosowski, który niezwykle pewnie interweniował w bramce! Tuż przed końcem wynik spotkania ustalił Oskar Krawczyk.

Koniec spotkania! Bardzo dobry mecz w wykonaniu hokeistów Toma Coolena!

6 bramkę dla TAURON KH GKS Katowice zdobywa Oskar Krawczyk!

Ostatnia tercja właśnie się rozpoczęła!

Koniec drugiej tercji, w której byliśmy wyraźnie lepsi od rywala! Tylko tak dalej!

I mamy już 5:1. Strzelcem gola Themar!!!

Łopuski zdobywa bramkę i prowadzimy już 4:1!

Kolejny gol dla GKS-u! Zdobywa go Themar !!!

Bramka dla TAURON KH, a strzelcem gola jest Martinka, któremu asystują Gruszka i Łopuski!

Zaczynamy drugą tercję!

Koniec pierwszej tercji. Jak na razie wynik 1:1.

Wyrównująca bramka. Zawodnicy Unii strzelają bramkę po błędzie naszej obrony, a strzelcem gola jest Patryk Malicki.

Kuba Wanacki zdobywa pierwszą bramkę dla naszego zespołu !

Z małym poślizgiem rozpoczynamy pierwszą tercję spotkania!

• Mecz miał się planowo rozpocząć o godzinie 18.00, ale z przyczyn technicznych start spotkania opóźni się o około 15 minut.