Bepierszcz poszedł z krążkiem po wyłuskaniu go Valtoli, ale nasz były gracz naprawił własny błąd.

Sprawdzana jest na wideo sytuacja ze strzałem Ackereda w słupek.

IISAKKA! Krążek przetoczył się obok słupka!!

Varttinen skutecznie blokuje przy bandzie Ahopelto.

Koponen po podaniu Pasiuta! Blokuje Ackered.

Zaczynamy dogrywkę!

• Przypominamy: czeka nas 20 minut dogrywki 3 na 3. W przypadku braku bramek rozgrywane będą kolejne dogrywki aż do złotej bramki.

A zatem dogrywka!

Dogrywka się zbliża...

Rozpędził się Sadłocha, strzelał dwa razy w krótkim odstępie czasu.

Fraszko uratował akcję pod bandami i zagrał do Bepierszcza, który zaskoczył bardzko szybkim strzałem.

Marklund nie utrzymał się przy krążku po podaniu zza bramki Unii.

Kolejna próba oświęcimian z dystansu.

Karjalainen strzela celnie, ale bez kłopotu dla naszego bramkarza.

Sędziowie milczą po przewróceniu Marklunda w kontrze.

Bardzo nieprzyjemne uderzenie Krzemienia, niesygnalizowany strzał broni Murray.

Obita boczna siatka naszej bramki po akcji Bezuski.

Zwolniła nieco gra, GKS częściej przy krążku.

Sołtys umknął naszej obronie po błędzie Koponena, Murray staje na wysokości zadania.

Przypomnieli o sobie Karjaleinen i Kowalówka, aktywniejsi rywale.

Delmas walczył długo z Sołtysem, a potem ruszył na bramkę. Ale broni Lundin.

Denyskin holował krążek za naszą bramką, ale akcja bez wyraźniej pointy.

Szybki rajd Fraszki, podanie do Marklunda, a efektem... złamany kij Valtoli.

Wybronione uderzenie Karjalainena spod band na krótki słupek.

Przed chwilą strzelał Michalski, potem samotnie wyjechał Sadłocha, ale nie przedarł się przez Cooka.

Iisaka minął dwóch obrońców, ale jednak obok bramki!

Marklund z szansą przy strzale po obrocie!

Lehtimaki poszedł na przebój z naszej tercji, ale został wzięty w kleszcze.

Michalski uderza po nodze Ackereda, krążek mija słupek.

Bepierszcz szukał luki w gąszczu nóg przy strzale z lewego bulika.

Czas na trzecią tercję, oby z golami GieKSy!

I tym razem bez goli!

Nieczyste uderzenie Cooka.

Michalski szukał chytrego uderzenia na krótki słupek po objechaniu bramki.

Iisaka chciał dobić w swoim stylu krążek do bramki, ale Lundin blokuje rakiem.

Teraz groźnie po akcji Denyskina i strzale Ackereda, Murray broni!

Już się wydawało, że po zgraniu Cooka Michalski zdąży z dobitką...

SŁUPEK po strzale Marklunda! Błyskawiczna kontra Unii i Murray broni strzał Heikkinena.

Lehtimaki mimo asysty obrońcy posłał dobry strzał po lodzie, który sprawił kłopoty Lundinowi.

Ahopelto próbował strzału z zerowego kąta.

Koponen! Przymierzył obiecująco na lewy słupek.

Nieustanny napór GieKSy, która przeważa na lodzie.

Szansa Bepierszcza po strzale Wanackiego, nie uderzył czysto.

Gramy już po 5.

Strzelał Joona Monto, ale za lekko, by zaskoczyć golkipera.

Bezuska zatrzymał dynamiczne podanie Koponena za bramkę.

Diukow wypuścił gumę z kija, Hitosato bliski bramki!

Będzie kara dla Unii, Heikkinen w boksie.

Marklund czyhał na dobitkę po strzale Macieja Kruczka.

Zmuszany Denyskina do wyjazdu za naszą bramkę i skazany na niepowodzenie strzał z bekhendu.

Niecelna akcja Sadłochy, tercja pod znakiem walki przy bandach.

Próba zbicia krążka do bramki po uderzeniu Noah Delmasa.

Kowalczuk pognał na bramkę, ale Bezuska w ostatniej chwili zatrzymał jego najazd prawą stroną.

Walczył Bepierszcz w gąszczu łyżew o krążek, ostatecznie akcja przeniesiona do naszej tercji.

Dość spokojna, opanowana gra obu drużyn.

Jakobsons potraktował ostro Koponena pod bramką gości. Coraz więcej napięcia na lodzie.

Przewaga obroniona!

Bronimy akcję Sadłochy i Ahopelto.

Pierwsza minuta przetrwana, zatrzymana kontra Fraszki.

Zaczynamy grę 4 na 5.

• Drugą tercję zaczniemy od gry w osłabieniu po karze dla Marklunda za grę wysokim kijem.

Gorąco pod naszą bramką po strzale Diukowa, Denyskin polował na dobitkę z bliska.

Wyłapana guma po akcji Ackereda.

Iisakka zmuszony do uderzenia z ok. 7 metrów, poszło mu nieźle, bo Lundin był zakłopotany podczas obrony.

Pasiut z ostrego kąta z lewej strony! Broni Lundin.

Fraszko po dobrym rozegraniu dogrywa przed bramkę, nie było adresata podania.

Kowalówka na szczęście nie wykorzystał niepewnego zagrania Koponena w naszej tercji.

Po raz drugi dobrze wstrzeliwał krążek na bramkę Varttinen.

Wanacki uderza w światło bramki. Ostrożna, zachowawcza gra obu ekip.

Odważne zagranie przed pole bramkowe Smala, ale zostało ono zatrzymane.

GKS szuka wolnej przestrzeni na bokach lodowiska, w odpowiedzi Unia i strzał Sołtysa.

Maciaś wykazuje się w ataku, ciekawa próba zagrania bekhendem z bliska.

Solowo poszedł Heikkinen, Murray łapie strzał na krótki słupek.

Dziubiński na nasze szczęście nie trafia po zagraniu Sadłochy zza bramki.

Iisakka po przechwycie do Bepierszcza, który dobrze uderza w lewą stronę bramki!

Pasiut mógł wykorzystać niedbałe rozegranie krążka przez rywala w tercji obrony.

Rozpędzony Ahopelto prawie nas zaskoczył strzałem pomiędzy obrońcami.

Kruczek próbował swoich sił w ofensywie.

Wanacki podstawił kij strzelającemu Krzemieniowi i zapobiegł zagrożeniu.

Nieudane trącenie krążka po strzale Varttinena z linii niebieskiej.

Koponen jeszcze szuka pełnej mocy swojego uderzenia.

Kowalczuk odgrywa do Hitosato, Lundin musiał się wykazać.

Wypad Unii, obroniona akcja Kaleinikovasa i Dziubińskiego korzystającego z zasłoniętego Johna Murray'a.

Bardzo dobra interwencja Varttinena na lewym buliku.

Pasiut do Fraszki, potem Marklund szukał domknięcia uderzenia na lewy słupek.

Próba Koponena zza bramki, poza tym sporo walki o krążek w tercji rywala.

Kaleinikovas z krążkiem na bekhendzie, zatrzymujemy Litwina.

GRAMY!

• Za chwilę zaczynamy, jeszcze zostanie odegrany Mazurek Dąbrowskiego.

• Dziś rozstrzygną się losy mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie. GKS Katowice staje przed szansą zdobycia trzeciego tytułu mistrzowskiego z rzędu.