(1:0, 0:1, 0:2)

JKH GKS Jastrzębie

GKS Katowice: Grajewski (Kostur) - Barlock, Porejs, Biały, Sawicki, Lukacević - Krawczyk, Jakovlevs, Sliwinski, Bogdziul, Sikora - Rąpała, Olearczyk, Strzyżowski, Majoch, Lorek - Korzestański, Musioł, Bielec, Nahunko, Jaworski.

JKH GKS Jastrzębie: Fucik (Zabolotny) - Peslar, Michałowski, Ł. Nalewajka, Paś, Laszkiewicz - Chorążyczewski, Latal, Kominek, Kulas, R. Nalewajka - Bigos, Gimiński, Świerski, Wróbel, Pelaczyk - Charvat, Bichta, Kącki, Matusik.

GieKSa przystąpiła do meczu po serii trzech spotkań bez zwycięstwa. Nic dziwnego, że nasza drużyna wyglądała na mocno zmotywowaną i od początku mocno zaatakowała. W efekcie już pierwsza groźna akcja przyniosła nam prowadzenie. Gola zdobył Marek Strzyżowski.

Pomimo szybko zdobytej bramki, ataki GieKSy nie ustawały. W pierwszej tercji katowiczanie wypracowali sobie jeszcze kilka dogodnych okazji, ale żadnej nie wykorzystali.

Goście, którzy wygrali z GKS-em w drugiej kolejce tego sezonu (3:1), obudzili się dopiero w drugiej tercji. Gra stała się o wiele bardziej wyrównana, a nasz zespół troszczył się przede wszystkim o to, by nie tracić goli. JKH GKS doprowadził do wyrównania za sprawą Tomasza Kulasa w najmniej oczekiwanym momencie, gdy grał w osłabieniu.

Przed startem ostatniej tercji wydawało się, że zwycięstwo jest jak najbardziej w zasięgu naszego zespołu. To był jednak zdecydowanie najsłabszy fragment gry w naszym wykonaniu. Goście zasłużenie zdobyli dwie bramki (trafienia Leszka Laszkiewicza i Łukasza Nalewajki) i w efekcie pewnie wygrali.

W następnej kolejce GKS zmierzy się z Tempish Polonią Bytom. Spotkanie zostanie rozegrane w „Satelicie” we wtorek o godz. 18.30. Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej promocji i zakupu pakietu wejściówek na trzy najbliższe spotkania za jedyne 20 zł.

Koniec spotkania. Ponownie przegrywamy z JKH GKS-em 1:3

Minuta....

Zostały dwie minuty nadziei

Nahunka na ławce kar. GKS w trudnej sytuacji

Gol dla gości. Autorem trafienia Łukasz Nalewajka

Było groźnie po strzale Łukasza Nalewajki. W odpowiedzi uderza Jakovlevs

Przetrwaliśmy moment gry w osłabieniu. Próbujemy strzałów z dystansu, ale efektów brak

• W przerwie tradycyjny konkurs, w którym można wygrać zegarek. Warto odwiedzać Satelitę

Koniec drugiej tercji. W tym okresie nieco lepiej prezentowali się goście, którzy doprowadzili na wyrównania. Mecz może się podobać, bo nie brakuje ostrych starć i walki

Kolejna kara dla Michałowskiego. Polubił ławkę w Katowicach?

Mocny strzał Jakovlevsa, ale obroniony. Kibice w Satelicie wyraźnie się ożywili

Kara dla Gimińskiego

Gra wznowiona i... mamy kłopoty. Na szczęście po strzałach Pasia krążek nie wpada do bramki

Poturbowany Świerski długo nie podnosił się z lodu. Dłuższa przerwa w grze

Teraz ukarany także kapitan GKS-u Rapała

Krawczyk i Nalewajka w pojedynku a la Gołota - Bowe. Obaj dostali kary

Po akcji Strzyżowskiego spore zamieszanie pod bramką gości. Gola nie ma

Nie wykorzystaliśmy przewagi. Co więcej, po paskudnej stracie Jakovlevsa sami mogliśmy stracić gola

Kara dla Jakuba Michałowskiego. Połowa spotkania za nami. Jest szansa na wygraną, ale trzeba znów mocniej zaatakować

Kontuzja Jakuba Peslara. Zawodnik gości przy asyście kolegów zjechał do szatni

Role w tym spotkaniu zaczynają się odwracać. To goście obecnie przeważają, a GieKSa stara się kontrować

Niestety... Do wyrównania doprowadza Kulas. Szkoda, bo wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą

Siły się wyrównały. Na ławce kar Łukasz Nalewajka

Kara dla Białego. Musimy grać w osłabieniu

Dobra akcja duetu Sliwinski - Sikora. Strzał tego drugiego jednak zablokowany

Początek drugiej tercji

Koniec pierwszej tercji. Na razie zasłużone prowadzenie gospodarzy

Spore zamieszania na lodzie. Hokeiści obu drużyn wyjaśniają sobie coś po męsku. Na ławkę kar podążają Bielec i Michałowski

Znów było blisko gola. Strzał Bielca broni bramkarz JKH

Strzela Bigos, ale pewna interwencja Grajewskiego

Nie udało się wykorzystać gry w przewadze. Jastrzębianie dobrze się bronili

Kara dla Michałowskiego za faul na Majochu

Znów szansa GKS-u... Kapitalna interwencja Fucika po strzale Sawickiego

Okres spokojniejszej gry. Nasza drużyna stara się nie dopuścić do groźnych sytuacji pod naszą bramką