• themar (22)
  • Malasiński (16)

COMARCH Cracovia: Radziszewski (Kowalówka) - Zib, Dąbkowski, Sykora, Dziubiński, Kalus - Rompkowski, Noworyta, Urbanowicz, Bryniczka, Drzewiecki - Kruczek, Wajda, Sinagl, Słaboń, Kapica - Szurowski, Dutka, Paczkowski, Zygmunt, Sztwiertnia.

GKS Katowice: Kosowski (Owen) - Wanacki, Cakajik, Strzyżowski, Rohtla, Themar - Devecka, Martinka, Malasiński, Fraszko, Wronka - Skokan, Grof, Majoch, Sawicki, Dalidovich - Rąpała, Krawczyk, Rybak Michał, Rybak Maciej.

Początek meczu w Krakowie był niezwykle zacięty, ale już w trzeciej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą gola Petra Kalusa. Ta bramka podrażniła katowiczan, którzy rzucili się do ataku. Niestety już w dziesiątej minucie Cracovia powiększyła swoją przewagę. Po stracie drugiej bramki GKS zaczął grać odważniej i z minuty na minutę stawał się coraz groźniejszy, co zaowocowało trafieniem Tomasza Malasińskiego w szesnastej minucie spotkania.

Druga część spotkania świetnie rozpoczęła się dla graczy Toma Coolena, którzy za sprawą AndrejaThemara zdołali wyrównać już na początku tercji. Przez dłuższą część tej tercji gra była bardzo wyrównana niestety ponownie na prowadzenie Cracovię wyprowadził tuż przed jej końcem Tomas Sykora.

Trzecia tercja to świetna gra naszego zespołu. Najpierw do bramki strzeżonej przez Rafała Radziszewskiego trafił Themar, a na prowadzenie wyprowadził nas Patryk Wronka. Gdy wydawało się że jest już po meczu, wyrównującego gola dla drużyny z Krakowa zdobył Lukas Zib.

Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy meczu i potrzebne były karne. Te lepiej wykonywali gracze z Krakowa i to oni wygrywają to spotkanie.

Już w niedzielę GieKSa podejmie w „Satelicie” GKS Tychy.

• Przegrywamy po karnych z Comarch Cracovią.

• Sykora stawia kropkę nad i.

• Strzyżowski nie zdobył gola.

• Drzewiecki i 2:0 dla Cracovii w karnych

• Rothla również nie trafia...

• Urbanowicz pokonuje Kosowskiego!

• Themar nie trafia!

Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy, a więc szykujemy się na karne!

Radziszewski ratuje Cracovie po strzale Patryka Wronki!

Kosowski świetnie broni strzał jednego z graczy Cracovii.

Rozpoczynamy dogrywkę!

Koniec trzeciej tercji! Mamy remis i dogrywkę!

Trzy minuty do końca, a my ciągle nie mamy rozstrzygnięcia!

I znów remis! Szalony mecz w Krakowie.

Gol Patryka Wronki! Prowadzimy w Krakowie!

Majoch świetnie strzela,ale Radziszewski broni!

Groźnie po strzale Kruczka było pod naszą bramką.

Tomasz Malasiński nie zagra już w dzisiejszym spotkaniu ze względu na kontuzję.

Mamy wyrównanie! Gola dla naszej drużyny zdobywa Themar!

Sykora wędruje na ławkę kar. Gramy w podwójnej przewadze!

Faulowany Tomek Malasiński i gramy w przewadze!

Skokan strzelał bardzo groźnie na bramkę Radziszewskiego!

Gramy w komplecie!

Rozpoczęła się trzecia część spotkania. Oby zwycięska dla GieKSy!

Niestety Cracovia strzela nam gola! Strzelcem bramki Sykora.

Kolejna kara dla GieKSy. Tym razem dla Malasińskiego.

Błąd po naszej stronie i kara dla GieKSy za 6 zawodników na lodzie.

Kalus wędruje na ławkę kar! Będziemy grać w przewadze.

Kara dla gracza Cracovii!

Boguś Rąpała podcinał przeciwnika i wędruje na ławkę kar na 2 minuty.

Fraszko pięknie strzelał na bramkę, ale Radziszewski pewnie broni!

Trudny moment dla GKS-u, ale Kosowski obronił 3 strzały jeden po drugim i dalej mamy remis.

Spotkanie robi się coraz ciekawsze. Mieliśmy swoje okazje do wyjścia na prowadzenie!

Kosowski broni w sytuacji sam na sam!

Ten fragment gry należy zdecydowanie do nas! Oby tak dalej.

Zib wędruje na ławkę kar!

GieKSa bardzo dobrze rozpoczęła drugą tercję i mamy gola wyrównującego. Bramkę zdobył Andrej Themar!

Rozpoczynamy drugą tercję!

Koniec pierwszej części spotkania. Rozpoczęliśmy ten mecz nie najlepiej ale z minuty na minute nasza gra wyglądała coraz lepiej!

Groźna sytuacja dla Cracovii, ale na wysokości zadania stanął Kosa!

Kara dla Słabonia.

Łapiemy kontakt! Gola dla GieKSy zdobywa Tomek Malasiński!

Lepszy fragment gry w naszym wykonaniu. Udało się stworzyć kilka groźnych sytuacji, ale na razie nie potrafimy ich wykorzystać.

Martinka nie trafia w bramkę w dogodnej sytuacji.

Druga bramka dla Comarch Cracovii, strzelcem gola Słaboń.