4-0
(0:0, 2:0, 2:0)

Re-Plast Unia Oświęcim: Fikrt (Łazarz) - Bezuska, Vosatko, S. Kowalówka, Danecek, O. Kasperlik - Gabryś, Gębczyk, M. Kasperlik, Tabacek, Haas - A. Kowalówka, Saur, Paszek, Rufer, Krzak - Hatłas, Iwaniak, Lacheta, Wojtarowicz, Wanat.

GKS Katowice: Kosowski (Studziński) - Cakajik, Wanacki, Themar, Rohtla, Strzyżowski - Martinka, Devecka, Wronka, Fraszko, Malasiński - Grof, Rąpała, Dalidowicz, Sawicki, Nahunko - Krawczyk, Nowak, Michał Rybak, Maciej Rybak, Krężołek

Dla GieKSy był to ostatni ligowy mecz w tym roku. Nasz zespół był faworytem do zgarnięcia kompletu punktów. Z Unią dość gładko wygrywał w tym sezonie już dwa razy. Na dodatek w ostatniej kolejce wygraliśmy przecież trudne spotkanie z JKH GKS-em Jastrzębie.

W Oświęcimiu lekko, łatwo i przyjemnie jednak nie było. Unia postawiła się GieKSie i w pierwszej tercji – pomimo kilku dobrych okazji  żaden gol nie padł. Za to w drugiej części zrobiło się sensacyjnie, bo gospodarze niespodziewanie objęli prowadzenie po trafieniach Adama Rufera i Mateusza Gębczyka. Gdy Rufer zdobył swoją drugą bramkę, stało się jasne, że tym razem punkty nam się wymkną. Wynik spotkania ustalił tuż przed końcem Martin Kasperlik, który wykorzystał rzut karny.

Teraz czas na krótką przerwę świąteczną, a już 27 grudnia czekają nas wyjątkowe emocje. Tego dnia w Krakowie zagramy z Cracovią o wejście do finału Pucharu Polski!

Koniec spotkania. Tym razem górą rywale. GieKSa już 27.12 zagra w Krakowie o Puchar Polski.