SMS PZHL Katowice

• Wałęga (8)

GKS Katowice: Studziński (Berggruen) - Wanacki, Cakajik, Themar, Rohtla, Łopuski - Grof, Martinka, Majoch, Malasiński, Wronka - Rąpała, Nowak, Fraszko, Sawicki, Strzyżowski - Nahunko, Krawczyk

SMS PZHL Katowice: Prokop (Miarka) - Zieliński, Bizacki, Kamiński, Jóźwik, Worwa - Nowortyta, Klocek, Rybak, Wałęga, Olszewski - Jóźwiak, Niedlich, Sołtys, Rybak, Brynkus - Bednarz, Kołodziej, Kot, Luszniak

Przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania zapewne większość kibiców dopisywała już do dorobku punktowego naszej drużyny kolejne trzy oczka. Po pewnym zwycięstwie z Anteo Naprzodem Janów, można było spodziewać się jednostronnego widowiska i gradu bramek w katowickiej Satelicie.

Pierwsza tercja przyniosła jednak tylko jednego gola, a co gorsza dla przeciwników ekipy Toma Coolena. W 8. minucie spotkania błąd popełnił nasz bramkarz, co zostało wykorzystane przez Kamila Wałęgę. Nie oddał on strzału, lecz w zasadzie wprowadził krążek do pustej bramki objeżdżając ją po stracie Mateusza Studzińskiego. Gol spowodował trochę nerwów w naszym zespole, przez co sporo akcji nie kończyło się po naszej myśli. Krążek albo odbijał się od zawodników SMS-u, albo od bramki drużyny gości.

Kolejna odsłona przyniosła już więcej goli, na szczęście wszystkie wpadały do bramki gości. Worek otworzył Bogusław Rąpała, który po silnym uderzeniu wyrównał wynik spotkania. Dopiero w 30. minucie objęliśmy prowadzenie, które w przeciągu kolejnych pięciu minut udało nam się powiększyć do różnicy czterech bramek.

W trzeciej tercji meczu mieliśmy już trochę spokojniejsze widowisko. Można było zauważyć dużą przewagę naszej drużyny, co wskazuje na fakt, iż mieliśmy już pod kontrolą to spotkanie i kwestią czasu było dowiezienie zwycięstwa do zakończenia meczu. W efekcie udało się nam zdobyć jeszcze dwie bramki, co w konsekwencji dało nam pewną wygraną.

Koniec. Wygrywamy z SMS-em PZHL U20 Katowice!

Strzał Krawczyka znajduje drogę do siatki!

Na ławce kar zasiada Antoni Kot. Gramy w przewadze.

Kolejny ładny strzał naszej drużyny, kolejny słupek.

Bardzo ładna akcja Jessego Rohtli daje nam szóstą bramkę!

Kolejna kara dla GKS-u. Gramy w podwójnym osłabieniu.

Kara dla naszego zespołu.

Przed nami ostatnia tercja spotkania

Koniec drugiej tercji meczu.

Mimo gry w osłabieniu zdobywamy bramkę!

Kara dla GKS-u.

Wykorzystujemy przewagę liczebną i zdobywamy czwartą bramkę w tym meczu!

Błąd przy zmianie w zespole gości. Gramy w przewadze.

Mocne uderzenie z daleka i prowadzimy już 3:1!

Drużyna TAURON GKS-u wychodzi na prowadzenie!

Dobiegła końca jedna z kar dla naszej drużyny. Po chwili jednak znowu sędzia odgwizduje przewinienie. Tym razem ze strony gości. Za kilka sekund zagramy w przewadze.

Na ławkę powędrował również Sawicki i gramy w trzech na pięciu.

Na ławkę kar wędruje Tomasz Malasiński. Będziemy grali w osłabieniu.

Silny strzał z daleka Bogusława Rąpały trafia do siatki i mamy wyrównanie!

Zaczynamy kolejną odsłonę. Czekamy na bramki naszego zespołu!

Koniec pierwszej tercji. Niespodziewanie przegrywamy z SMS-em 0:1.

Zacięta końcówka. Strzał Wronki i Martinki zatrzymuje słupek.

Kara również dla SMS-u i za 20 sekund zagramy w przewadze.

Pierwsza tercja meczu dość nerwowa i wciąż przegrywamy z SMS-em.

Kara dla zawodnika SMS-u.

Mocny strzał Fraszki odbija się od poprzeczki!

Błąd bramkarza i SMS wychodzi na prowadzenie!

Mimo kilku okazji, wciąż bez bramek.

Początek spotkania w Satelicie!

• Zawodnicy obu drużyn już rozgrzewają się na lodzie. Za 15 minut zaczynamy!

• W drużynie SMS U20 w dniu dzisiejszym zagra zawodnik TAURON GKS-u, Mateusz Zieliński.