• Tabacek (42)
  • Tabacek (12)

GKS Katowice: Kosowski (Studziński) - Cakajik, Wanacki, Łopuski, Rohtla, Themar - Martinka, Grof, Malasiński, Wronka, Gruszka - Nowak, Rąpała, Strzyżowski, Sawicki, Fraszko - Krawczyk, Majoch, Nahunko, Zieliński.

Re-Plast Unia Oświęcim: Fikrt (Łazarz) - Gębczyk, A. Kowalówka, S. Kowalówka, Danecek, Rufer - Bezuska, Gabryś, Piotrowicz, Haas, Tabacek - Saur, Iwaniak, Paszek, Wanat, Wojatrowicz - Krzak, Lacheta, Hatłas.

Już pierwsze minuty spotkania pokazywały, z jakim nastawieniem przystąpili do niego katowiczanie. Nasza drużyna od razu rzuciła się do szaleńczych ataków. Okazji bramkowych nie brakowało. Krążek za żadne skarby nie chciał jednak wpaść do bramki rywali. Trochę szwankowała skuteczność, czasem brakowało szczęścia, a do tego pewnie bronił Michal Fikrt. Jakby tego było mało, jako pierwsi gola strzelili goście. Po analizie wideo, która rozstrzygnęła sporną sytuację, sędziowie uznali gola Petra Tabacka.

Na szczęście, potem wszystko zaczęło wracać do normy. Najpierw do wyrównania doprowadził Mikołaj Łopuski, a w drugiej tercji rozstrzelał się Bartosz Fraszko, którego dwie bramki wyprowadziły nas na prowadzenie.

Początek trzeciej odsłony to znów niespodziewane trafienie Unii autorstwa Tabacka. Tego dnia GKS nie mógł sobie jednak pozwolić na utratę punktów. Po kapitalnym trafieniu Andreja Themara stało się jasne, że to nasz zespół będzie górą. Ostatecznie skończyło się na czterech trafieniach, choć kolejnych okazji bramkowych było całkiem sporo.

Już we wtorek TAURON KH GKS Katowice zagra na wyjeździe z MH Automatyką Gdańsk.

Koniec spotkania. Wygrana GieKSy!

Zakładamy zamek i... czekamy na piątego gola

Kara dla Danecka

Co za okazja Bartosz Fraszko! Kapitalna interwencja bramkarza Unii sprawia, że nie ma gola.

A tymczasem w "Satelicie" GKS wciąż w natarciu. Wynik jednak bez zmian

• Łapcie najnowszy odcinek programu #całaGIEKSArazem

Brutalnie zaatakowany Rohtla. Kara dla Sebastiana Kowalówki

Kara dla Dominika Nahunko, który postanowił "umożliwić" jednemu z rywalowi bliższy kontakt z lodem.

Goooool dla GKS-u! Fantastyczna dobitka Themara. Mamy czwarte trafienie!

Wyrównany moment meczu. Tu się jeszcze może sporo wydarzyć

A teraz jeszcze kara dla Majocha....

Bramka dla Unii. Ponownie trafił Tabacek.

Rozpoczynamy trzecią tercję

Koniec drugiej tercji meczu.

Bardzo ładna akcja GieKSy. Rajd Patryka Wronki precyzyjnie wykańcza Bartosz Fraszko i prowadzimy już 3:1!

Kara dla GKS-u. Na ławkę kar powędrował Bogusław Rąpała.

Kilka dobrych sytuacji pod bramką Unii, jednak nie udaje się naszej drużynie wykorzystać przewagi. Unia gra w komplecie.

Druga kara dla Unii. Na ławkę do Rufera dołącza Sebastian Kowalówka i gramy w podwójnej przewadze.

Na ławce kar po raz kolejny zasiada Adam Rufer. Znów gramy w przewadze.

Kara dla Unii. Na ławce kar zasiada Mateusz Gębczyk

Doskonała okazja Rothli, jednak jeszcze lepsza obrona Fikrta

Dobitka Bartosza Fraszki i wychodzimy na prowadzenie!

Strzał Piotrowicza dobrze broni Kosowski.

Mimo kilku dobrych okazji, wciąż wynik bez zmian.

Na ławce kar zasiada Adam Rufer. Gramy w przewadze.

Gruszka dość pechowo obrywa krążkiem od Jessego Rothli. Oby to nie było nic groźnego..

Początek drugiej tercji i przeważamy nad Unią.

Rozpoczynamy drugą tercję

Koniec pierwszej tercji. Na razie mamy remis.

Nie wykorzystaliśmy gry w przewadze

Kara dla Jerzego Gabrysia

Szybka odpowiedź GieKSy. Mamy remis! Do wyrównania doprowadził Mikołaj Łopuski

Jednak gol... Tego się nikt nie spodziewał. Bramkę zaliczono Tabackowi.

Unia strzeliła gola? Czekamy na analizę wideo spornej sytuacji.

Kara dla Jakuba Wanackiego

Wielke brawa kibiców dla Oskara Krawczyka, który... wprasował jednego z rywali w bandę