• Sawicki (37)
  • Fraszko (36)

COMARCH Cracovia: Radziszewski (Łuba) - Szurowski, Zib, Kalus, Da Costa, Sykora - Kruczek, Novajovsky, Kapica, Bryniczka, Urbanowicz - Wajda, Rompkowski, Domogała, Rompkowski, Sinagl - Dutka, Noworyta, Drzewiecki, Słaboń, Zygmunt.

GKS Katowice: Kosowski (Studziński) - Cakajik, Wanacki, Strzyżowski, Rothla, Malasiński - Grof, Martinka, Gruszka, Wronka, Łopuski - Rąpała, Nowak, Fraszko, Sawicki, Themar oraz Zieliński, Krawczyk, Nahunko, Majoch.

Spotkanie w Krakowie to miał być pierwszy poważny test w tym sezonie dla naszego zespołu. GieKSa zgłasza przecież aspiracje gry o jak najwyższe cele. Mecz na lodowisku mistrza Polski miał pokazać, na ile faktycznie mocni są obecnie katowiczanie.

Cracovia – choć w Lidze Mistrzów nie potrafi zdobyć nawet punktu – to w Polsce wciąż potentat. Nasz zespół boleśnie się o tym przekonał. Krakowianie zdominowali wydarzenia na lodzie i w pełni zasłużenie zdobyli komplet punktów. GKS tylko przez moment miał realną szansę na osiągnięcie korzystnego wyniku. To była końcówka drugiej tercji, gdy w krótkim odstępie czasu bramki zdobyli Bartosz Fraszko i Radosław Sawicki. W tym czasie gospodarze mieli już jednak na koncie cztery trafienia…

Tuż po rozpoczęciu trzeciej tercji Teddy Da Costa zdobył piątą bramkę dla swojego zespołu i odebrał nam wiarę w zwycięstwo. Ten sam zawodnik tuż przed końcem zdobył kolejną bramkę i ustalił wynik spotkania.

Szansa na rehabilitację dla naszego zespołu już w niedzielę. Tego dnia o godz. 15.30 mecz z GKS-em Tychy. Zapraszamy do „Satelity” na Hokejowe Derby Śląska!

Koniec drugiej tercji. Wcześniej kara dla Gruszki

Kara dla Sykory. Wykorzystujemy grę w przewadze. Drugą bramkę dla GKS-u zdobywa Sawicki